Strona Główna b_s_uklad_1b-rada_srodek_01.gif Wybory do Parlamentu Europejskiego
   
 

Wybory do Parlamentu Europejskiego

OBWIESZCZENIE
Prezydenta Miasta Szczecina
z dnia 12 maja 2004 r.

Na podstawie  art. 41 ust. 1 ustawy z dnia 23 stycznia 2004 r.   - Ordynacja wyborcza do Parlamentu Europejskiego  (Dz. U. Nr 25 poz. 219) - podaję do wiadomości publicznej informację o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji wyborczych utworzonych dla przeprowadzenia wyborów posłów do  Parlamentu Europejskiego w dniu 13 czerwca 2004r.

Lokale do głosowania otwarte będą w dniu 13 czerwca 2004  r. w godzinach od 8.00 - 22.00

Marian Jurczyk
Prezydent Miasta Szczecina

1.        

Buczynowa, Dobropole, Do Glinnej, Gościnna, Mostowa, Nauczycielska, Pyrzycka, Płońska, Relaksowa, Spokojna, Stepowa, Topolowa, Wędrowna, Wiewiórcza, Zadumana.

Rada Osiedla Płonia, Śm., Jezierzyce

ul. Pyrzycka 28

tel. 46-21-262

2.        

Abrahama, Balińskiego, Ceramiczna, Cysterska, Czwójdzińskiego, Deszczowa, Dębowa, Grońskiego, Klonowa, Kołbacka, Mokradłowa, Nad Strumieniem, Orłowicza, Piaseczna, Przyszłości, Rajdowa, Senna, Szosa Stargardzka, Tartaczna, Trawiasta, Trzcinowa, Uczniowska, Uroczysko.

Szkoła Podstawowa Nr 28

ul. Piaseczna 40

tel. 46-21-133

3.        

Bałtycka, Doleńców,  Drwali, Długa, Gościniec, Gromadzka, Hodowlana, Jutrzenki, Kapliczna, Końcowa, Krajoznawcza, Leśniczówka Płonia, Lutyków, Łopianowa, Miętowa, Mroczna, Owsiana, Przedwiośnie, Przylesie, Przytorze, Rozdroże, Sadowa, Samopomocy Chłopskiej, Sokołowskiego z wyj. pacjentów szpitala, Stary Szlak, Stacja Zdunowo, Tatarakowa, Turystyczna, Wieczorna, Wołyńska, Zagajnikowa, Zaułek Sikoreczki, Profesora Żuka (d. Zdunowska.)

Szkoła Podstawowa Nr 13

ul. Bałtycka 1a

tel. 46-20-160

4.        

Balladyny, Beztroska, Księdza Bryczkowskiego, Borowa, Borsucza, Ciepła, Chmielna, Cyprysowa, Czerwonych Maków, Drewniana, Dzikiej Róży, Fiołkowa, Świętego Huberta, Jarząbków, Konika Polnego, Leśnego Echa, Leśnych Malin, Lwiej Paszczy, Łowczych, Matecznik, Matecznikowa, Magnoliowa, Melisy, Na Tropie, Nieśmiała, Sasanki, Skrajna, Sokolników, Sympatyczna, Śpiewna, Tamaryszkowa, Tulipanowa, Urodzajna, Uzdrowiskowa, Wesoła, Wilgi, Wiślana, Zawrotna,  Złotego Deszczu, Żaków.

Szkoła Podstawowa Nr 13

ul. Bałtycka 1a

tel. 46-20-160

5.        

Bażantowa, Bobrowa, Dąbska, Gryczana, Focza, Handlowa, Jelenia, Kacza, Kalenicka, Kozia, Kurza, Lisia, Łosiowa, Niedźwiedzia, Olszynki Grochowskiej, Orla,  Owcza, Paśnikowa, Pawia, Prosta,  Puszczykowa, Rysia, Sowia, Świstacza, Tarpanowa, Ucięta, Wróbla, Zajęcza, Zoologiczna, Zwierzyniecka.

Szkoła Podstawowa Nr 59

ul. Dąbska 105

tel. 46-33-795

6.        

Kablowa, Leśniczówka Załom, Stacja Załom PKP, Osiedle Kasztanowe 1-40, Produkcyjna.

Przedszkole Publiczne Nr 11

Osiedle "Kasztanowe"

tel. 46-16-812

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

7.        

Osiedle Kasztanowe 53-dk.

Przedszkole Publiczne Nr 11

Osiedle "Kasztanowe"

tel. 46-16-812

8.        

Babiego Lata 14-dk, Belgradzka, Bośniacka, Czarnogórska, Dubrownicka, Ekologiczna,  Goleniowska 76-78a, Goplańska 36 -dk, Jordana, Sarajewska, Starej Baśni 1-12, Szybowcowa 28-42; 51-123,  Wisłocka, Zagrzebska.

Szkoła Podstawowa Nr 71

ul. Bośniacka 7

tel. 46-00-788, 46-91-375

9.        

Babiego Lata 1-13, Bzurska, Goleniowska 45-75, Goplańska 1-35, Góralska , Ińska, Junaków, Kniewska, Kraszewskiego, Kurpiów, Lubczyńska, Miedwiańska, Plac Mireckiego, Notecka, Nowogardzka, Nysy, Opolska,  Pilicka,  Raciborska, Regalicka, Róży Wiatrów, Słupska, Starej Baśni 13-dk, Szybowcowa 43-50c, Śnieżna, Urzędnicza, Uznamska, Warmińska, Wolińska, Zdrowa.

Szkoła Podstawowa Nr 71

ul. Bośniacka 7

tel. 46-00-788, 46-91-375

10.    

Albatrosów, Chorwacka, Dziwna, Elbląska, Helska, Jeziorna, Jugosłowiańska, Kwidzyńska, Kamieńska, Kostrzyńska, Macedońska, Masztowa, Miłosławska, Mołdawska, Narewska, Pokładowa, Portowa,  Aleja Przyjaciół, Rumuńska, Szybowcowa 1-27; 126-129, Taborowa, Tczewska, Toruńska,  Węgierska, Wrzesińska, Zamiejska, Żaglowa.

Zespół Szkół Nr 2

ul. Portowa 21

tel. 46-00-839, 46-00-983 (+fax)

11.    

Drukarska, Glazurowa, Goleniowska 13-32,79-101, 107,108,109,110,110a,111,112-112a, Mianowskiego, Otwocka, Ustki.

III Liceum Ogólnokształcące

ul. Pomorska 150

tel. 46-00-093

12.    

Gierczak, Letnia, Łąkowa, Miła, Młyńska, Narzędziowa, Newtona, Kartuska, Pomorska, Potok, Pucka, Plac Słowiański, Struga, Tępa, Wejherowska.

III Liceum Ogólnokształcące

ul. Pomorska 150

tel. 46-00-093

13.    

Cicha, Dziennikarska, Grójecka, Gryfińska z wyj. 33 - 103 Jesienna, Klombowa, Kmiecika, Plac Kościelny, Koszarowa, Krzywoń, Lekarska, Lotnicza, Miernicza, Nurkowa, Oficerska, Piskorskiego, Przybrzeżna, Przestrzenna, Racławicka, Stacyjna, Weteranów, Wiosenna, Zapomniana, Zimowa.

Szkoła Podstawowa Nr 23

ul. Miernicza 10

tel. 46-00-288

14.    

Jasna 60-92 (parzyste), Rubinowa, Turkusowa.

Przedszkole Publ. Nr 62

 ul. Jasna 74

tel. 462-91-50

15.    

Jasna 101; 101 abc; 105-143 (nieparzyste), Lniana 9-19, Przelotowa.

Przedszkole Prywatne

ul. Jasna 113

tel. 462-71-80

16.    

Rydla 7-21; 24-37; 80-96; 98-100.

Prywatna Szkoła Podst. "Słoneczna"

ul. Rydla 5

tel. 462-81-09

17.    

Jasna 1-11; 21-99 (nieparzyste).

Zespół Szkół Ogólnokszt. Nr 8

ul. Rydla 49

tel. 46-29-290, 46-28-400

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

18.    

Rydla 43-49; 61; 65-79, Łubinowa 18-22.

Zespół Szkół Ogólnokszt. Nr 8

ul. Rydla 49

tel 46-29-290, 46-28-400

19.    

Łubinowa 4-11, Kostki Napierskiego z wyj. 44-83.

Przedszkole Publiczne Nr 9

ul. Kostki Napierskiego 13

tel. 46-29-288

20.    

Kostki Napierskiego 44-83.

FKiS Prawobrzeże Klub "Dąb"

ul. Rydla 93

tel. 46-26-622

21.    

Gombrowicza, Łubinowa z wyj. 4-11 i 18-22.

Klub Osiedlowy "PARADOKS"

ul. Kosynierów 16

tel. 4626-523

22.    

Iwaszkiewicza

Gimnazjum Nr 7

ul. Zofii Nałkowskiej 33

tel. 46-29-486

23.    

Botaniczna, Kosynierów, Maciejowicka, Nałkowskiej, Zaranie, Ziemniaczana.

Gimnazjum Nr 7

ul. Zofii Nałkowskiej 33

tel. 46-29-486

24.    

Andrzejewskiego, Baczyńskiego, Dąbrowskiej, Gojawiczyńskiej, Iłłakowiczówny, Leśmiana, Wańkowicza, Wierzyńskiego.

Przedszkole Publ. Nr 61

ul. Maciejowicka 26

tel. 46-29-740

25.    

Jałtańska, Jasienicka, Jęczmienna, Liskowska, Lniana z wyj. 9-19, Mączna z wyj. pacjentów szpitala, Pszenna, Trygława, Wiatraczna, Smutna .

Szkoła Podstawowa Nr 37

ul. Rydla 6

tel. 46-26-147

26.    

Czerwona, Chłopska, Swojska,.

Klub Osiedlowy „Bukowe”

ul. Seledynowa  91a

tel. 46-31-744

27.    

Brązowa, Grottgera,  Gwarna, Drobiazg, Przechodnia, Nad Rudzianką, Nastrojowa, Nowy Zjazd, Romantyczna, Świętochowskiego, Ludna, Wygodna, Wypoczynek, Świąteczna, Uśmiechu.

Klub Osiedlowy "Smyk"

ul. Różowa 17

tel. 46-32-948

28.    

 Kolorowych Domów, Pomarańczowa, Różowa,

Przedszkole Publiczne Nr 8 ul. Różowa 24

tel. 463-32-45

29.    

Akwarelowa, Beżowa,  Fioletowa, Zielone Wzgórze.

Szkoła Podstawowa Nr 74

ul. Seledynowa 50

tel. 46-31-791

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

30.    

Seledynowa

Szkoła Podstawowa Nr 74

ul. Seledynowa 50

tel. 46-31-791

31.    

Bagienna, Batalionów Chłopskich 44a-65, Czwartaków, Gryfińska 33-103, Jaśminowa, Piechoty, Torfowa, Wczasów, Widok, Winogronowa.

Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna Nr 2

ul. Jaśminowa 4

tel. 46-14-039

32.    

Eskadrowa, Hangarowa, Leszczynowa, Młodzieży Polskiej (parzyste), Walecznych 88-93, Zakątek, Żołędziowa.

Szkoła Podstawowa Nr 65

ul. Młodzieży Polskiej 9

tel. 46-12-839

33.    

Cedrowa, Hubalczyków, Młodzieży Polskiej (nieparzyste), Poległych, Walecznych z wyj. 88-93, Wzgórze.

Szkoła Podstawowa Nr 65

ul. Młodzieży Polskiej 9

tel. 46-12-839

34.    

Batalionów Chłopskich z wyjątkiem 44a-65, Bukszpanowa, Czeremchowa, Grabowa, Jabłoniowa, Jarzębinowa, Jaracza, Kamińskiego, Kopalniana, Letniskowa, Łozowa, Osiedleńcza, Przytulna, Sanatoryjna, Tarniny, Wspólna.

Zespół Szkół Specjalnych Nr 9

ul. Letniskowa 1

tel. 46-15-271

35.    

Azotowa, Bronowa, Brzeżańska, Ciasna, Chojnicka, Dolna, Drawska, Dzika, Granitowa, Gwiaździsta, Joselewicza, Karpia, Kolorowa, Konińska, Lechicka, Marmurowa, Mielecka, Morwowa, Niklowa, Nowotarska, Ostowa, Piwna,  Promienna, Radosna, Sąsiedzka, Twarda, Tucholska, Plac Wolności, Zakręt, Zamieć, Złota, Żeliwna.

Przedszkole Publiczne Nr 49

ul. Marmurowa 7

tel. 46-09-997

36.    

Plac Lecha, Metalowa 5-30; 68-78, Okrężna, Opałowa, Rożnowska, Szarego 11-dk, Szlamowa, Torowa, Wełtyńska, Wieluńska.

Szkoła Podstawowa Nr 12

ul. Szarego 12

tel. 46-09-755, 46-07-345

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

37.    

Chabrowa, Chełmińska, Chromowa, Cynowa, Elektoralna, Falskiego, Gipsowa, Grzegorzewskiej, Korczaka, Kozielicka, Krzewiasta, Leśników, Metalowa 31-61; 62; 64  Miechowska, Olkuska, Polanka, Prószyńskiego, Przewiewna, Rtęciowa, Ruda, Rzeszowska, Sieradzka, Smocza, Skalista, Stalowa, Szklana, Ukośna, Walczaka, Wschodnia, Zapiecek, Ziarnista, Żwirowa.

Szkoła Podstawowa Nr 12

ul. Szarego 12

tel. 46-09-755, 46-07-345

38.    

Aluminiowa, Biała, Szarego1-10, Kruszcowa, Krzemienna, Planty.

Przedszkole Nr 79

ul. Krzemienna 42a

tel. 46-09-762

39.    

Barwna, Bielańska, Bielska, Chemiczna,  Chocimska,  Czeladnicza,  Działdowska, Głucha, Gradowa, Inżynierska,  Jedwabnicza, Kluczborska,  Kołowska, Komety, Mechaniczna, Mistrzowska, Motorowa,  Odległa,  Ołowiana, Pabianicka, Palmirska, Pasieczna,  Pastelowa, Perkuna,  Podlaska, Polarna,  Przodowników Pracy, Radzymińska, Raszyńska, Rymarska, Skierniewicka, Solna, Spadzista, Spiżowa, Srebrna,  Śremska, Świetlana,  Sucha, Tlenowa,  Tokarska, Traktorowa, Transportowa, Warsztatowa, Widzewska, Włókiennicza, Wrzosowa, Zgierska, Żyrardowska.

Szkoła Podstawowa  Nr  24

ul. Rymarska  22a

tel. 4 6-06-511

40.    

Basenowa, Bulwar Beniowskiego, Bulwar Elbląski, Bulwar Gdański, Bulwar Gdyński, Bulwar  Piastowski, Bulwar Śląski, Bytomska, Celna, Cłowa, Dobrej  Nadziei, Dziewoklicz, Energetyków, Flisacka, Świętego Floriana, Gdańska, Górnośląska, Grudzińskiego, Hryniewieckiego, Heyki, Kanałowa, Kanał  Parnicki, Kotwiczna, Księżnej Anny, Kujota, Kutrowa, Łososiowa, Maklerska, Marynarska, Mostnika, Nabrzeże  Wieleckie, Okrętowa, Piesza, Plac Nysy Polskiej,  Przejazd, Rybna, Rybnicka, Składowa, Spedytorska, Spichrzowa, Stocznia, Swobody, Targowa, Tranowa, Wiatru od Morza, Wiejska, Inżyniera  Wendy, Węglowa, Władysława  IV, Wyspa  Grabowska, Wyspa  Wenecja, Załogowa, Zatokowa, Zbożowa, Trasa Zamkowa.

Portowy  Samodzielny Publiczny ZOZ

ul. Energetyków  2

tel.  46-24-602

41.    

Bydgoska, Gnieźnieńska,  Kąkolowa, Szczawiowa, Ustronie, Włościańska.

Rada Osiedla Pomorzany

ul. Włościańska 1

tel.  482-43-02

42.    

Boryny, Gospodarska, Jagny, Nasypowa, Potoczna,  Sierpowa,  Zagonowa.

Zespół Szkół Ogólnokszt. Nr 5

ul. Budziszyńska 2

tel.  48-21-671

43.    

Bluszczowa, Budziszyńska  18-51a, Darniowa,  Dobrzyńska,  Iglasta, Inowrocławska,  Jutlandzka, Kaliska, Krzewinkowa, Przy Ogrodach, Stroma, Ustowska, Wysoka.

Szkoła Podstawowa Nr  20

ul. Dobrzyńska 2

tel. 4 8-21-621

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

44.    

Budziszyńska 1-17,  Chmielewskiego, Klemensiewicza,  Koksowa, Na  Skarpie, Połabska, Smolańska, Tama Pomorzańska.

Ośrodek  Dokszt. Zaw. i Szk. Rzem.

ul. Chmielewskiego 19 tel. 4 8-20-328, 4 8-21-531

45.    

Frysztacka, Legnicka, Orawska, Powstańców  Wielkopolskich  16  - 41  ;  73 – 94, Ruska z wyj. 15-21 i 33-35c, Wzgórze Hetmańskie.

Zespół  Szkół Ogólnokszt. Nr  3

ul. Orawska  1

tel. 4 8-25-394, 4 82-00-78

46.    

Dunikowskiego.

Gimanazjum Nr 9

ul. Dunikowskiego 1

tel.  48-21-906

47.    

   Częstochowska, Milczańska ,  Powstańców  Wielkopolskich 43 - 71.

Gimanazjum Nr 9

ul. Dunikowskiego 1

tel.  48-21-906

48.    

Boczna, Grudziądzka 11-24a; b; c, Świętego Józefa,  Starkiewicza, Szpitalna.

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wych. dla Dzieci  Niesłyszących.

ul. Szpitalna 15

tel.4 8-21-151,  48-210-68

49.    

9 Maja 1-23.

Przedszkole Nr  48

ul. 9  Maja  13

tel.  48-20-148

50.    

9 Maja 24-dk., Ruska 15-21; 33-35c

Przedszkole Publiczne  nr 44

ul. Ruska 16

tel. 482-28-27

51.    

Białowieska, Bohaterów Narwiku, Chlebowa, Dożynkowa,  Lednicka, Łanowa, Mieszka I  21-83, Południowa, Płocka, Radomska, Reczańska, Wierzbowa  75-137a, Żeńców, Żytnia.

Filia Przedszk. Publ.  Nr  51

ul. Chlebowa 4

tel.  43-58-286

52.    

Bukowa, Chobolańska, Dworska, Gajowa, Halna, Harnasiów, Ku Słońcu 124- 125,  Krzywa, Lajkonika, Lwowska, Niepołomicka,  Ostrobramska, Poronińska, Półkolista, Rubież, Samborska, Słowieńców, Sądecka , Tyniecka , Wierzbowa 1-74, Zyndrama  z  Maszkowic.

Szkoła Podstawowa Nr  16

ul. Chobolańska 20

tel.  48-33-188

53.    

Brzozowa, Braniborska, Cisowa, Jesionowa, Krakowska z wyj. Nr 67-68, Kasztanowa,  Lawendowa, Osikowa, Rezedowa, Zbójnicka, Zielona,

Szkoła Podstawowa Nr  16

ul. Chobolańska 20

tel.  48-33-188

54.    

Anhellego, Białostocka, Borówkowa, Jagodowa, Katowicka, Kielecka, Kingi, Książacka, Niecała, Ogrodowa, Generała Okulickiego, Piotrkowska, Przemyska, Sybiraków, Tarnobrzeska, Wileńska, Wrocławska, Zachodnia .

IV Liceum  Ogólnokształcące  

ul. Kingi 2

tel.  48-34-244

55.    

Cukrowa, Krakowska 67-68, Ledóchowskiego

Uniwersytet Szczeciński

ul. Cukrowa 8

tel. 482-30-78, 444-31-01

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

56.    

Autostrada  Poznańska, Bronowicka, Husarów,  Maciejewicza.

Uniwersytet Szczeciński

ul. Cukrowa 8

tel. 482-30-78, 444-31-01

57.    

Bieszczadzka, Brodnicka, Czechowicka, Derdowskiego z wyjątkiem  2-8;18-42 (parzyste), Głogowska, Gorlicka, Hrubieszowska, Kruszwicka,   Lubawska, Lubelska, Mierzyńska, Olsztyńska, Pińska, Sandomierska, Spiska.

Gimnazjum Nr 20

ul. Brodnicka  10

tel.  48-31-292

58.    

Babińskiego, Ku  Słońcu 41-123, Kręta, Krótka, Kwiatowa, Łódzka, Generała Maczka, Przygodna, Polskich Marynarzy, Różana, Różyckiego, Szeligowskiego, Zabużańska, Źródlana.

Gimnazjum Nr 20

ul. Brodnicka  10

tel.  48-31-292

59.    

Dąbrowskiego, Grudziądzka  1-10; 25-32, Kordeckiego 4-9; 15, Ku Słońcu  2-13, Madalińskiego, Mieszka I  90-106, Mierosławskiego, Aleja Piastów 20-26; 28a; 30; 32, Powstańców Wielkopolskich 1-15; 95-100, Szwoleżerów, Wilków  Morskich, Księcia  Witolda.

Politechnika  Szczecińska

Wydział Technologii Chemii

Aleja Piastów 42

tel. 44-94-668

60.    

Aleja Bohaterów Warszawy  36; 50-55; 66; 68; 73-75; 79-93, Bolesława Krzywoustego 48-57, Kordeckiego 3, Bolesława Śmiałego 23-32, Sikorskiego  19-32.

Politechnika  Szczecińska

Biblioteka Główna

ul. Pułaskiego 10

tel.  44-94-497

61.    

Bema,   Plac Kościuszki, Pułaskiego, Aleja Piastów  17-19, Sikorskiego  1-18.

Politechnika Szczecińska

Wydział  Mechaniczny

Aleja Piastów  19

tel. 4 4-94-894

62.    

Bolesława Śmiałego 34-42, Chodkiewicza  7-11,  Aleja Piastów 1-16, Ściegiennego 34-36; 60-62, Żółkiewskiego 1-5; 19-20.

I Liceum Ogólnokształcące

Aleja Piastów 12

tel. 4 8-41-872

63.    

Garncarska, Jagiellońska 20-31; 5 Lipca 38-47, Bolesława Śmiałego 4-7; 44-48,  Pocztowa 3-7; 35-39, Aleja Bohaterów Warszawy 107-115.

Gimnazjum Nr 21

ul. Mickiewicza  23

tel. 421-29-60

64.    

5  Lipca  4-11d,   Mickiewicza 4-22 (parzyste), Pocztowa  1-2; 40-44, Plac Sprzymierzonych, Bolesława Śmiałego 1-3, Tarczyńskiego, Aleja Bohaterów Warszawy  116-120.

Gimnazjum Nr 21

ul. Mickiewicza  23

tel. 421-29-60

65.    

Plac I Armii Wojska  Polskiego, Głowackiego, Kusocińskiego, Narutowicza 17-18, Aleja Piastów  36-40;42, Piekary, Potulicka  25-35; 40; 53-53e, Sowińskiego.

Zespół  Szkół Nr 6

ul. Sowińskiego 3

tel.  43-33-504, 43-33-520

66.    

Potulicka 6-24b

Zespół  Szkół Nr 3

ul. Sowińskiego 1

tel.  44-89-003, 44-89-019

67.    

Aleja Bohaterów Warszawy  1-19, Jagiellońska  32-43; 45-70 , Mickiewicza 24-54(parzyste); 35, Noakowskiego,

VI Liceum Ogólnokształcące  

ul. Jagiellońska 41

tel. 4 8-46-088

68.    

5 Lipca 12-37, Strzelecka.

VI Liceum Ogólnokształcące  

ul. Jagiellońska 41

tel. 4 8-46-088

69.    

Aleja Bohaterów Warszawy 21-22; 102-106, Bolesława Śmiałego 8-11, Jagiellońska  71-77, Pocztowa  8-12; 30-34,   Ściegiennego 8-33.

Szkoła Podstawowa Nr 1

Aleja Piastów  6

tel. 4 8-43-570

70.    

Aleja Bohaterów Warszawy  26-28; 96-101, Bolesława Śmiałego  12-22, Pocztowa 13-16; 25-29a, b, Przecznica,   Ściegiennego  37-41; 56-59.

Szkoła Podstawowa Nr 2

ul. Bolesława Śmiałego 42/43

tel.  48-44-324

71.    

Aleja Bohaterów Warszawy 23-24; 29-35, Chodkiewicza 1-6a; b; c, Dworzec (Stacja  PKP)- Turzyn, Bolesława Krzywoustego 21-29, Legionów Dąbrowskiego, Pocztowa  17-20; 22-24, Żółkiewskiego 7-18.

Rada Osiedla Turzyn

ul. Pocztowa 17

tel. 4 8-41-588

72.    

Gliniana, Kolumba, Nadodrzańska, Nowa, Zapadła.

Świetlica Rady Osiedla  Nowe Miasto

ul. Kolumba 68

tel.  488-32-62

73.    

3 Maja 8-27, Plac  Batorego, Czarnieckiego, Drzymały 6-25, Plac Grodnicki, Kaszubska  35-46, Korzeniowskiego, Limanowskiego, Narutowicza  1-5; 19-22, Owocowa, Potulicka  54, Księcia Świętopełka, Plac Zawiszy  Czarnego.

Szkoła Podstawowa Nr 61

ul. 3-go Maja 4/7

tel.  43-34-391

74.    

3 Maja  1-4, Brama Portowa 5, Czackiego 1-4a, Drzymały 3-5, Dworcowa 16;19;20, Kaszubska 26-34;52, Kopernika 16a-19, Narutowicza 6-10, Niepodległości 60, Partyzantów, Potulicka 1-2; 56-63, Stoisława, Śniadeckich, Pl. Zwycięstwa 4-5,

Szkoła Podstawowa Nr 61

ul. 3-go Maja 4/7

tel.  43-34-391

75.    

Księcia Bogusława X  16-17, Królowej  Jadwigi 9-17; 35-37, Bolesława  Krzywoustego 16-20,   Władysława Łokietka  7-18a, Małkowskiego 15-19,  Aleja Piastów  51-60.

Politechnika Szczecińska

Wydział Budown. i  Architektury

Aleja Piastów  50

tel. 4 4-94-094

76.    

Władysława Jagiełły  10-17, Królowej Jadwigi  18-28, Langiewicza, Władysława Łokietka 19-22, Narutowicza  12-16, Aleja Piastów   43-50, Księżnej Przybysławy  1-2.

VIII Liceum Ogólnokształcące

im. Olimpijczyków  Polskich

ul. Królowej  Jadwigi 27/28

tel.  44-89-063

77.    

Księcia Bogusława X  18-27, Władysława Jagiełły 4-9a; 18-24a, Królowej  Jadwigi 29-34, Bolesława Krzywoustego 58-71, Władysława  Łokietka  23-28, Narutowicza 11.

Szkoła Podstawowa  Nr  5

ul. Królowej Jadwigi 29

tel. 43-33-007

78.    

Księcia Bogusława X  28-39, Plac Dziecka, Władysława  Jagiełły 1-3; 25-26, Kopernika  1-16, Władysława Łokietka 1-6; 30-34.

XIV Liceum Ogólnokształcące

ul. Kopernika  16a

tel.  43-39-002,

79.    

Księcia Bogusława X 14-15; 40-43, Królowej  Jadwigi  38-39, Bolesława Krzywoustego 1-15; 72-80, Małkowskiego  1-4; 13-14; 20-32, Aleja Piastów  61-65.

Gimnazjum Nr 26

ul. Małkowskiego 12

tel.  43-36-852

80.    

Bohaterów Getta  Warszawskiego 8-25, Królowej Jadwigi 1-4; 43-47,  Aleja Piastów 66-70, Ściegiennego  63-67, Aleja Wojska Polskiego 2-20 (parzyste); 26-40 (parzyste).

Gimnazjum Nr 26

ul. Małkowskiego  12

tel.  43-36-852

81.    

Księcia Bogusława X 10-13, Bohaterów Getta Warszawskiego  1-7, Jagiellońska  17-19; 80-84, Królowej  Jadwigi  5-8; 39a-42a-b, Małkowskiego  5-12,  Aleja Piastów 71-76, Aleja Wojska Polskiego  22-24 (parzyste); 42-62  (parzyste), Ściegiennego 1-7a.

Przedszkole  Publiczne Nr  33

ul. Ściegiennego 62/65

tel.  43-42-420

82.    

Biblioteczna, Dworcowa 1-11, Świętego Ducha, Franciszkańska, Henryka Brodatego, Aleja Niepodległości  1-4,  Podgórna, Podwale, Plac Ratuszowy, Rybacka, Staromiejska  8-11,  Kardynała  Wyszyńskiego 2-42 (parzyste).

Pomorska Akademia  Medyczna

ul. Rybacka  1

tel. 48-00-760

83.    

Bogdanki, Farna 2-5; 7; 9, Grodzka, Koński  Kierat 4-6, Kurkowa, Kurza Stopka, Kuśnierska  1-8; 10; 14-17; 19, Łaziebna  1-5, Księcia Mściwoja, Na  Dylach, Aleja Niepodległości  13-17 , Osiek, Plac Orła  Białego, Sienna, Sołtysia, Staromiejska  1; 5; 27, Stary Rynek; Szewska, Szczytowa, Tkacka  19-22; 28-55, Wielka Odrzańska, Kardynała  Wyszyńskiego  5-27 (nieparzyste), 39.

Szkoła Podstawowa Nr 63

ul. Grodzka  23

tel.  43-32-924

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

84.    

Bursztynowa, Farna 1, Plac Hołdu Pruskiego, Kłodna, Koński  Kierat  7-18, Korsarzy, Lazurowa, Łaziebna 5a, 6-8, Małopolska 6-14,   Mariacka, Plac Mariacki, Aleja Niepodległości 26-30; 32-34,  Nowy  Rynek, Opłotki, Panieńska, Pływacka, Rybaki, Rycerska, Staromłyńska, Targ  Rybny, Tkacka  1-4; 6- 12; 56-59; 64-66; 68, Warzywna, Aleja Wyzwolenia 2; 4; 4a, Zamek Książąt Pomorskich, Plac Żołnierza Polskiego, Plac Solidarności.

IX Liceum  Ogólnokształcące

Plac  Mariacki  1

tel. 4 3-36-760

85.    

Plac Generała  Andersa, Brama  Portowa  1-4, Bogurodzicy, Jagiellońska  95-97, Aleja Jedności  Narodowej  2, 50, Kaszubska 2-21; 56-68; 71; Plac Lotników 4-7, Małopolska 1-5, Aleja Niepodległości 35-43, Obrońców Stalingradu 1-11; 29-30, Aleja Wyzwolenia 1; 3.

Szkoła Podstawowa  Nr  54

ul. Obrońców  Stalingradu 14

tel.  43-45-004

86.    

Obrońców Stalingradu  19-24, Śląska  1-7; 49-55, Świętego Wojciecha  1-16, Więckowskiego 1-7, Aleja Wojska Polskiego 1-27 (nieparzyste), Plac Zwycięstwa 1-2.

Klub  „JANTAR”

ul. Śląska 47

tel.  489-21-25

87.    

Księcia Bogusława X  1-9; 44-52, Jagiellońska  85-94, Obrońców Stalingradu  12-17, Śląska 43-48, Aleja Wojska Polskiego 29-49 (nieparzyste), Plac Zgody 1.

Szkoła Podstawowa  Nr  54

ul. Obrońców  Stalingradu 14

tel.  43-45-004

88.    

Kujawska, Mazurska 3-6a; b; 43-46a, Marszałka Piłsudskiego  1-6; 33-37, Generała Rayskiego 35-41, Aleja Wyzwolenia 25-47 (nieparzyste).

Zesp. Szk. Ogólnokszt. Mistrz. Sport.

ul. Mazurska  40

tel.  48-852-88

89.    

Aleja Jedności  Narodowej  5-12, Plac Lotników  1-3b, Małopolska  49-61, Mazowiecka, Mazurska 1-2, Marszałka Piłsudskiego 38-39, Plac Rodła, Roosevelta, Aleja Wyzwolenia 5-23.

Przedszkole „Jutrzenka”

ul. Mazowiecka 2

tel. 43-44-193

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

90.    

Jagiellońska 6-9, Monte Cassino  1-6, Marszałka Piłsudskiego 26-31, Śląska  38-42, Generała Rayskiego 16-29, Plac Zamenhofa.

Szkoła Podstawowa Nr  64

ul. Generała Rayskiego 9

tel.  431-45-20

91.    

Aleja Jedności  Narodowej 18-22, Plac Ofiar Katynia, Podhalańska, Śląska  19-31, Generała Rayskiego 1-8, Wielkopolska 32-54.

Szkoła  Podstawowa  Nr  64

ul. Generała Rayskiego 9

tel. 431-45-20

92.    

Jagiellońska  10-16a, Monte  Cassino 37-40, Marszałka  Piłsudskiego 23-25, Plac Odrodzenia, Aleja Wojska Polskiego  51-63 (nieparzyste).

Szkoła  Podstawowa Nr 46

ul. Felczaka  13

tel.  4222-007

93.    

5  Lipca  1-3, Bolesława Śmiałego 49, Mickiewicza 1-23 (nieparzyste), Monte  Cassino  7-12; 17c-27; 29-36, Marszałka  Piłsudskiego  20-22, Felczaka  13-14, Królowej  Korony  Polskiej, Niedziałkowskiego  25-27, Ogińskiego 10-17, Skargi  22-32a, Szymanowskiego  20-20a, Wawrzyniaka 9-15, Wielkopolska  16-25, Aleja Wojska Polskiego  64-106  (parzyste); 65-103 (nieparzyste).

Szkoła  Podstawowa Nr 46

ul. Felczaka  13

tel.  4222-007

94.    

Aleja Jedności  Narodowej  31-41, Mazurska  18-27, Marszałka Piłsudskiego  13-19, Wielkopolska 26-31.

Uniwersytet Szczeciński

al. Jedności  Narodowej  31

tel.  433-02-85,

95.    

Felczaka 11; 12; 15-18, Monte Cassino 13-17b, Aleja Jedności Narodowej  22a-30, Niedziałkowskiego  19-23, Szymanowskiego 1-11, Wielkopolska  15,  Aleja Wyzwolenia  73-97 (nieparzyste).

Zespół Szkół Specjalnych Nr 4

ul. Wielkopolska  14

tel.  4220-610

96.    

Plac Armii  Krajowej, Felczaka  1-10; 18a-24; 28-31, Niedziałkowskiego  4; 13-18; 47-55, Odrowąża, Unisławy  14-20a, Wąska  1-9c, Wielkopolska 11-13.

Uniwersytet Szczeciński

ul. Felczaka  3a

tel.  444-15-55

97.    

Niegolewskiego  1-2, Unisławy 1-13; 32-34, Wielkopolska 1-10, Aleja Wyzwolenia 49-71 (nieparzyste), Plac Witosa.

Zespół  Szkół Budowl.

ul. Unisławy 32/33

tel.  4225-234, wew. 38

98.    

Plac Grunwaldzki 1-4, Jagiellońska 1-5, Aleja Jedności Narodowej 13-17; 42- 49b,  Mazurska 7-17a-c; 28-42, Marszałka Piłsudskiego  7-12, Śląska   8-12; 13-18; 32-37, Generała Rayskiego 9-15; 30-34.

Zesp. Szk. Ogólnokszt. Mistrz. Sport.

ul. Mazurska  40

tel.  48-852-88

99.    

Borysza, Malczewskiego  23; 24-41, Matejki  10-12; 13-39,

Izba Skarbowa

ul. Roosevelta 1 sala 111

tel. 48-03-633

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

100.            

Czesława, Lubomirskiego, Ofiar Oświęcimia 2-14 (parzyste), Odzieżowa, Plater 67-70 .

V Liceum  Ogólnokształcące  

ul. Ofiar Oświęcimia  14

tel.  42-32-802

101.            

Bazarowa, Malczewskiego 13-22a, Matejki 8,  Aleja Wyzwolenia  30-50 (parzyste).

Szkoła Podstawowa Nr 56

ul. Malczewskiego 22

tel.  42-31-465, 812-16-65

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

102.            

Admiralska, Henryka  Pobożnego, Jarowita, Komandorska, Małopolska 15-23;  42- 47, Plac Adama Mickiewicza, Obrońców Westerplatte, Plac Piotra i Pawła, Plantowa, Starzyńskiego, Storrady Świętosławy 2, Szczerbcowa, Wały  Chrobrego, Wawelska, Zygmunta  Starego  

II Liceum Ogólnokształcące

ul. H. Pobożnego 2

tel.  433-61-17

103.            

Lenartowicza 1-23 ,   Niemierzyńska 14; 15; 17-21a, Słowackiego  14-15; 20, Żupańskiego 1-18 .

Gimnazjum Nr 6

ul. Niemierzyńska  17

tel.  42-12-610

104.            

Plac Kilińskiego,   Skargi 1- 8; 12-13, Słowackiego 1-13; 19, Unisławy 21-24, 26, Aleja Wyzwolenia  54-70 (parzyste); 99-103 (nieparzyste); 105a, 107-119 (nieparzyste), Zaciszna.

Zespół Szkół Ogółnokszt. Nr 7

ul. Unisławy  26

tel.  42-32-566

105.            

Księcia Barnima III Wielkiego, Krasińskiego  83-104, Niemierzyńska 22-33, Zamoyskiego.

Szkoła  Podstawowa Nr 69

ul. Zamoyskiego  2

tel.  4221-116

106.            

Świętej Barbary, Długosza  1-10; 14-25, Kołłątaja  28-31, Krasińskiego  1-12, Niemierzyńska  1-12, Niemcewicza  1-12; 36-41, Staszica, Aleja Wyzwolenia  80; 82; 84; 84b.

Szkoła  Podstawowa Nr 69

ul. Zamoyskiego  2

tel. 4221-116

107.            

Herbowa, Janosika  z wyj.  1-3, Lutniana, Moniuszki  z wyjątkiem 20, Skargi  34-52, Szymanowskiego  13-19a, Tuwima, Wąska  10 dk.

Zespół Szkół Ogółnokszt. Nr 7

ul. Unisławy  26

tel.  42-32-566

108.            

Kazimierza Królewicza, E. Plater 25.

Szkoła Podstawowa  Nr  10

ul. Kazimierza Królewicza  63

tel.  45-00-918

109.            

Bronisławy, Cegielskiego, Gdyńska, Świętego Marcina, Rynkowa  z  wyjątkiem  4; 6.

Szkoła Podstawowa  Nr  10

ul. Kazimierza Królewicza  63

tel.  45-00-918

110.            

Asnyka 10-22, Dembowskiego, Nieduża, Orzeszkowej 16-29, Rynkowa 4; 6.

Szczecińska Energetyka Cieplna

ul. Dembowskiego 6

tel.  42-50-800

111.            

Bławatna, Cyryla  i  Metodego, Świętego Łukasza, Ofiar  Oświęcimia z  wyjątkiem  2-14  (parzyste),  Plater  35-35a, Księcia  Racibora.

Szkoła Podstawowa Nr 41

ul. Cyryla  i  Metodego  44

tel.  4220-234

112.            

Asnyka 9 - 9B, Boguchwały, Kadłubka, Łęczycka.

Szkoła  Podstawowa Nr 41

ul. Cyryla  i Metodego  44

tel.  4220-234

113.            

Asnyka  1-3, Długosza 11-13, Kołłątaja   9-14a; 20-27, Naruszewicza 9-10b, Niemcewicza  13-35.

Gimnazjum Nr 2

ul. Cyryla  i Metodego 43

tel.  4220-284

114.            

Ejsmonda, Heleny, Karpińskiego, Kołłątaja  15-19, Krasińskiego  13-19; 20-24  Naruszewicza 1-8; 11-19, Orzeszkowej 1-15, Reja, Rodziewiczówny.

Rada Osiedla  Niebuszewo - Bolinko

ul. Niemcewicza 37

tel.  45-54-216

115.            

Czereśniowa, Derdowskiego 2-8 (parzyste), Gronowa, Gruszkowa, Kmieca, Morelowa, Santocka  1-8, Zielonogórska, Papugi, Salińskiego.

Zespół Szkół  Łączności

ul. Ku Słońcu 27/30

tel.  44-89-859, 48-48-056

116.            

Kasprzaka, Ku  Słońcu 14-35; Mikołajczyka, Majora Sucharskiego,  Generała Litwinowicza.

Szkoła Podstawowa Nr 72

ul. Mikołajczyka 20

tel. 48-56-063

117.            

Generała Fieldorfa  , Miarki, Piękna.

Szkoła Podstawowa Nr 72

ul. Mikołajczyka 20

tel. 48-56-063

118.            

26 Kwietnia  35-69 (nieparzyste).

Publiczne  Przedszkole Nr  74

ul. 26 Kwietnia  3

tel.  45-30-197

119.            

26  Kwietnia 3-33 (nieparzyste), Santocka  13b;  c-g; 15b-15g.

Publiczne Przedszkole  Nr 74

ul. 26 Kwietnia  3

tel.  45-30-197

120.            

Brodzińskiego, Boya – Żeleńskiego, Fredry, Jasnorzewskiej  -Pawlikowskiej, Konopnickiej, Świętego Stanisława Kostki, Krakusa, Makuszyńskiego, Mickiewicza  95-147 (nieparzyste); 130-148  (parzyste), Piramowicza  1-10; 17; 17a; 23; 25; 27, Staffa, Syrokomlii, Sułkowskiego, Wandy, Wołogowska, Wieniawskiego.

Przedszkole  Publiczne Nr 20

ul. Wieniawskiego 17

tel.  48-714-12

121.            

Kosodrzewiny, Santocka  12-12b; 13-13a; 14-14b; 15-15a; 16-16b; 17-17a;b;c;d; 19; 20-46.

Gimnazjum Nr 18

ul. Witkiewicza  40

tel.  45-32-480

122.            

Agrestowa, Brata Alberta, Janusza, Kłosowa, Obywatelska, Ratajczaka, Styki, Świerszczowa, Witkiewicza  z wyjątkiem  32-36, Wróblewskiego.

Gimnazjum Nr 18

ul. Witkiewicza  40

tel.  45-32-480

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

123.            

Derdowskiego 18-26 (parzyste),   Kaliny 1-15 (nieparzyste); 45-53  (nieparzyste).

Szkoła Podstawowa  Nr  51

ul. Jodłowa  21

tel.  45-23-324

124.            

Jodłowa, Kaliny 23-41 (nieparzyste),

Szkoła Podstawowa  Nr  51

ul. Jodłowa  21

tel.  45-23-324

125.            

Derdowskiego  28-42 (parzyste), Kaliny  2-10 (parzyste), 14-32  (parzyste), Kossaka,  Stwosza 1-4 , Witkiewicza 32-36.

VII Liceum  Ogólnokształcące  

ul. Jana  Styki  19

tel.  48-777-51

126.            

Czorsztyńska, Filaretów, Juranda, Lelewela, Marcinkowskiego, Mochnackiego, Piramowicza  11-16; 18-22a; 24; 24a; 26; 34, Stwosza 5-17, Włodkowica,  Zana,  Żwirki i Wigury.

Szkoła Podstawowa  Nr 48

ul. Czorsztyńska  35

tel. 48- 733-03

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

127.            

Chłopickiego, Dwernickiego, Somosierry, Kozietulskiego, Kutrzeby 1-7a, Listopadowa, Łukasińskiego 1-31 np.; 2-28 pa, Reduty Ordona, Rokitniańska, Starego  Wiarusa, Generała Taczaka, Wybickiego, Żołnierska  z wyj. 26

Szkoła Podstawowa Nr 48

ul. Czorsztyńska  35

tel.  48-733-03

128.            

Berlinga, Frontowa, Stanisława Hubala, Kleeberga, Księdza Popiełuszki, Generała  Grota Roweckiego.

Szkoła Podstawowa Nr 48

ul. Czorsztyńska  35

tel.  48-733-03

129.            

Bracka, Horeszków, Inspektowa, Jankiela, Janka Muzykanta, Księdza Robaka, Kutrzeby 8-dk, Łukasińskiego 33-dk np.; 30- dk parzyste, Świtezianki, Telimeny, Żniwna, Żyzna,

Szkoła Podstawowa Nr 48

ul. Czorsztyńska  35

tel.  48-733-03

130.            

 Droga  do Bezrzecza, Drozdowa, Grenadierów,  Błogosławionej Jolanty, Modra, Ogrodnictwo Krzekowo, Kadetów, Kaperska, Kirasierów, Koralowa, Krzekowska, Podchorążych, Poranna, Rozmarynowa, Szeroka, Jana III Sobieskiego, Środkowa, Wronia, Żołnierska 26, Zaściankowa.

Książnica Pomorska  Oddział Nr 3

ul. Zaściankowa  2

tel. 439-18-28

131.            

Klonowica  14a; 15-19c, Zawadzkiego 1-10.

FPiR Zespółu  Szkół Samochodowych

ul. Klonowica  14 (Internat)

tel.  43-94-222 w. 26

132.            

Romera z wyj.  nr  21/29.

Przedszkole Publ Nr 58

ul. Benesza 26

tel. 439-35-91

133.            

ul. Romera 21/29

Dom Pomocy Społecznej

ul. Romera  21/29

tel.  43-27-877

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

134.            

Szafera 115 – dk , Benesza.

Gimnazjum Nr 14,

ul. Benesza 75,

 tel. 43-91-060

135.            

Szafera 1-114.

Gimnazjum Nr 14,

ul. Benesza 75,

 tel. 43-91-060

136.            

Klonowica  1-5; 11a-b; 14; 20-22, Plac Świętego Ottona,  Zawadzkiego 15-135  (nieparzyste).

MZK

ul. Klonowica 5

tel.  48-00-480; 43-94-501

137.            

Brzozowskiego, Goszczyńskiego, Jackowskiego, Mickiewicza  149-162; 164-172 (parzyste), Plac Norwida.

Szkoła  Podstawowa  Nr 53

ul. Budzysza Wosia  8-9

tel.  48-734-96

138.            

Frycza-Modrzewskiego, Janickiego, Rostworowskiego, Wernyhory.

„Kowalczyk” Zarządz. Nieruchom.

ul. Goszczyńskiego 4a

tel.  487-72-97

139.            

Zawadzkiego  52-176 (parzyste).

Zespół Szkół Samochodowych

ul. Klonowica  14

tel.  43-90-601 w. 52

140.            

Budzysza Wosia, Biskupa Grzegorza z  Sanoka  1-76, Libelta, Okrzei, Paderewskiego, Przybyszewskiego, Reymonta, Szenwalda.

Gimnazjum Nr 1

ul. Reymonta  23

tel. 487-28-00, 487-31-95

141.            

Abramowskiego, Karłowicza, Koziorowskiego, Mickiewicza 66-128 (parzyste), Księcia Poniatowskiego, Twardowskiego.

Uniwersytet  Szczeciński

Wydział Ekonom.  Społeczny

ul. Mickiewicza  64

tel. 444-18-01

142.            

Bojki, Cieszkowskiego, Domańskiego, Hoene - Wrońskiego, Karpowicza, Korfantego, Lindego, Łukasiewicza, Mickiewicza 69-93  (nieparzyste), Stojałowskiego, Sienkiewicza, Trentowskiego, Traugutta  46-126a, Waryńskiego.

Sala Ślubów Pogodno

ul. Mickiewicza 69a

tel. 48-716-06

143.            

Bogumiły, Fałata, Plac Gałczyńskiego, Miłaszewskich, Moczyńskiego, Ogińskiego 1; 2; 2a; 3; 5-9,  Pankiewicza, Skargi  15-20, Jasienicy, Spółdzielcza, Średniawskiego, Pawła  VI, Aleja Wojska Polskiego  105;107;108,109-121 (nieparzyste); 123-139; 141-167 (nieparzyste); 185, Wyspiańskiego, Zaleskiego.

XVII Liceum Ogólnokształcące

Aleja Wojska Polskiego 119

tel.  423-86-77

144.            

Ojca Beyzyma,   Gorkiego, Mickiewicza 43-54 (nieparzyste),   Stanisława Leszczyńskiego, Soplicy, Wawrzyniaka  1-8.

Uniwersytet  Szczeciński

ul. Wawrzyniaka 8

tel.  444-24-64

145.            

Akacjowa, Bajana, Bałuckiego, Chełmońskiego, Plac Polskiego Czerwonego Krzyża, Kochanowskiego, Biskupa Krasickiego, Orląt Lwowskich, Litewska, Michałowskiego, Międzyparkowa, Ostrawicka,   Pola, Prusa, Rodakowskiego, Rzemieślnicza  6-12 (parzyste), Sabały, Siemiradzkiego, Skłodowskiej - Curie, Solskiego, Przerwy Tetmajera, Traugutta 1-45; 127-152, Aleja Wojska  Polskiego  150-dk (parzyste); 187- dk (nieparzyste), Plac  Jakuba Wujka, Ujejskiego, Unii  Lubelskiej,  Zakładowa.

Rada Osiedla  „POGODNO”

ul. Krasickiego  6

tel.  48-735-71

146.            

Czerwcowa, Droga  Siedmiu  Młynów, Gajówka Biała, Gajówka Owczary, Gajówka  Młyny, Gajówka Ustronie, Jaworowa, Kąpieliskowa, Kokosowa, Majowa, Makowska, Miodowa 3, Myślenicka, Orzechowa, Pogodna, Piaszczysta, Rabczańska,   Sielska, Szosa  Wojska Polskiego, Wodociągowa, Wadowicka, Zegadłowicza, Żywiecka.

Szkoła Podstawowa Nr 21

ul. Jaworowa  41

tel.  45-26-092

147.            

Duńska 4-52 (parzyste), Łabędzia, Zakole 1-63.

Szkoła Podstawowa  Nr  68

ul. Zakole 1a

tel.  45-36-448

148.            

Chopina 30-100  (parzyste);  101-109; 111-117, Wiosny Ludów 22-46 (parzyste), Wiśniowy  Sad, Wszystkich  Świętych.

Szkoła Podstawowa  Nr  68

ul. Zakole 1a

tel.  45-36-448

149.            

  Chopina 2-29; 31; 37; 41-61  (nieparzyste), Broniewskiego  z  wyjątkiem  nr  4/6, 24; 26; 36/37,  Duńska 2, Gila, Doktora Judyma, Krasińskiego  58-82, Plac  Matki Polki,  Rydzewskiej, Sportowa, Zakopiańska.

Dom  Akademicki  „ARKONA”

ul. Chopina  61

tel.  454-24-52

150.            

Arkońska  z  wyj. nr 4, Arkońska-Stadion, Bułgarska, Księcia  Borysa, Gajówka  Czerwona, Harcerzy,   Milewskiego, Poziomkowa, Rajska, Serbska, Sopocka, Słowiańska, Świerkowa z wyj. 10-12, Szymonowica, Tatrzańska, Wiosny Ludów 1-55 (nieparzyste), Zdrojowa.

Szkoła  Podstawowa  Nr 36

ul. Wojciechowskiego 50

tel.  45-36-446

151.            

Bartnicza, Grzybowa, Malinowa,   Podleśna, Ruciana, Wojciechowskiego, Wzgórze Arkońskie, Wiosny Ludów  57-115 (nieparzyste).

Szkoła  Podstawowa  Nr 36

ul. Wojciechowskiego 50

tel.  45-36-446

152.            

Grażyny,  Plater 83-96, Sczanieckiej.

Zespół Szkół Elektr.-Elektronicznych

ul. Racibora  60

tel.  4226-481

153.            

Dubois, Parkowa  9-22a; 23; 23a, Radogoska, Szarotki  1-13.

Gimnazjum Nr 8

ul. Dubois  41

tel.  421-20-04

154.            

Łady, Łyskowskiego,    Plater  1-18; 20; Parkowa  25-46, Sławomira.

Szkoła Podstawowa  Nr  11

ul. Plater 20

tel.  45-39-433

155.            

Hutnicza, Bożeny, Ceglana, Firlika, 1  Maja, Miedziana, Nocznickiego, Plac Ofiar  Grudnia  1970.

Przedszkole Publiczne Nr  73

ul. Ceglana 4

tel.  4226-815

156.            

Jana  z  Kolna, Kapitańska, Montwiłła, Parkowa  1-8, Storrady Świętosławy z wyj. 2 , Swarożyca, Szarotki  14-23.

Przedszkole Publiczne Nr 22

ul. Montwiłła 2

tel.  433-00-71

157.            

Gontyny, Jana Kazimierza, Malczewskiego 1-12, Matejki 2-6b; Parkowa 49-65a, Paska,  Plater 73-82b, Plac Matki Teresy z Kalkuty, Salomei, Żubrów.

Zakład  Energetyczny

ul. Malczewskiego  5/7

tel.  425-51-11, 813-51-11

158.            

Andersena, Chłodna, Chmurna, Chorzowska, Chopina 1, 110; 121-125, Junacka, Kaczeńców, Dziewanny,  Kluka, Kwiatów  Polskich, Las Arkoński 1 (d. Cichy Kącik), Lisiej Góry, Macierzanki, Malownicza, Malwowa, Miodowa z wyj. 3, Mirtowa, Moczarowa, Mokra,  Narożna, Niebiańska, Niezapominajki, Obłoków,  Skarbówek, Osowska, Pod  Urwiskiem, Przesmyk, Słoneczników, Sierakowska, Aleja Spacerowa , Spadziowa, Stawna, Świerkowa 10-12, Urocza, Wiankowa, Wiśniowa, Zawiła.

Filia Przedszk. Publ.  Nr  50

ul. Junacka  13

tel.  42-61-400

159. 

Krasińskiego 25-53,  Rapackiego, Sosnowa, Tarczowa.

Przychodnia Zdrowia

ul.  Łucznicza 64

tel.  421-35-15

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

160.            

Łucznicza.

Przychodnia Zdrowia

ul. Łucznicza 64

tel. 421-35-15

161.            

Andromedy, Cieszyńska, Dolomitów, Jemiołowa, Kasjopei, Kaskadowa, Korony Północnej, Koziorożca, Kredowa, Kresowa, Łączna,  Miejska, Morenowa, Nad Stawem, Oriona, Orszańska, Podbórzańska,  Polnych Kwiatów,  Poleska, Pozdawilska, Poznańska, Rostocka, Skorpiona,  Szczecińska, Widokowa, Wkrzańska, Wodnika, Zagórskiego 165 – 179 niep.; 180-182; 184; 188 a – e, Złotej Jesieni.

Rada Osiedla Warszewo

ul. Szczecińska 12

tel.426-93-89

162.            

Czeska,   Delfina, Domowa, Duńska 11-44a (nieparzyste); 58 – 76, Dzierżonia, Feniksa, Fińska, Giżycka, Glogera, Jantarowa,  Kolberga,  Kostrzewskiego, Kowalenki, Księżycowa,   Na  Stoku, Norweska,  Ogródkowa, Pegaza, Perlista,  Podmokła,  Pilska,  Północna, Rosponda,  Rodzinna, Sarnia, Skandynawska,  Słowacka, Słoneczna,   Szwedzka, Wapienna, Wieczorowskiego,  Ziołowa, Złotowska.

Szkoła Podstawowa  Nr  7

ul. Duńska  43

tel.  426-98-30

163.            

Księżnej Anastazji, Cedyńska, Czcibora, Księżnej Elżbiety, Pszczelna, .

Szkoła  Podstawowa  Nr  35

ul. Świętoborzyców 40, Blok A1 (Aula)

tel.  44-22-166,;44-22-465

164.            

Lompy, Myśliwska, Świętoborzyców, Księcia  Warcisława I, Wilcza z wyj. 30; 31; 32.

Szkoła Podstawowa Nr 35

ul. Świętoborzyców 40, Hala Sportowa

tel.  44-22-465; 44-22-166

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

165.            

Księcia Eryka II , Przyjaciół Żołnierza.

Przedszkole Publiczne  Nr  59

ul. Księżnej Zofii 3

tel.  442-00-72

166.            

Jarogniewa  , Barlickiego, Daszyńskiego, Księżnej Zofii  2-24, Pasterska

Przedszkole Publiczne  Nr  59

ul. Księżnej Zofii 3

tel.  442-00-72

167.            

Axentowicza, Bielika, Bociania, Cyraneczki, Czyżyka, Gołębia, Kormoranów, Mewia, Perkoza, Pliszki, Strusia, Szczygli Zaułek, Thugutta, Wołodyjowskiego, Żurawia, Zięby Zbyszka  z  Bogdańca.

Przedszkole Publ. Nr 14

ul. Biskupa Bandurskiego 56

tel. 455-74-21

168.            

Biskupa Bandurskiego z wyj. 1-19, Gęsia, Konarowa, Kmicica, Krańcowa, Liściasta, Mała, Skrzetuskiego,

Przedszkole Publ. Nr 14

ul. Biskupa Bandurskiego 56

tel. 455-74-21

169.            

Cementowa, Kącik, Druckiego-Lubeckiego, Ludowa 2-25a, Polna, Pijarska, Rugiańska  71 -76a; b,  Stalmacha, Willowa, Wyspa Okrętowa.

Zespół Szkól  Budowy  Okrętów

ul. Willowa  2/4

tel.  428-02-31, 428-17-72

170.            

Biskupa Bandurskiego 1-19, Hajduczka, Cienista, Zagłoby ,   Mańkowskiego, Słowicza, Sokoła,  Roentgena, Wycieczkowa,

Gimnazjum Nr 5

ul. Komuny Paryskiej  20

tel.  442-36-33

171.            

Jaskółcza, Obotrycka, Rugiańska  1-11; 14-69, Stawowa, Tomaszowska, Wilcza 30; 31; 32.

Szkoła Podstawowa Nr  18

ul. Komuny Paryskiej  20

tel.  442-49-49

172.            

Golisza, Komuny  Paryskiej, Oliwkowa, Rugiańska  12-13.

Szkoła Podstawowa Nr 18

ul. Komuny Paryskiej 20

tel. 442-49-49

173.            

Bogumińska, Dąbrowszczaków, Działkowa, Gagarina, Hoża 3-25, Jana z Czarnolasu, Krucza z wyj. nr 17, Kukułeczki, Kwarcowa, Omieczyńskiego, Ornitologów, Ostrowska, Piańska, Piaskowa, Pochyła, Ranowska, Róży Polnej, Siewna, Szczepowa, Szczerkowa, Ułańska, Warnawska, Wendeńska, Wylotowa, Żabia.

Szkoła Podstawowa  Nr  42

ul. Hoża 25

tel. 44-21-738

174.            

ul. Krucza 17

Dom Pomocy Społecznej –Dom Kombatanta  ul. Krucza 17

tel. 45-57-210

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

175.            

Bardzińska, Blizińskiego, Głowicka, Gościsława, Grzymińska, Kołobrzeska, Konarskiego, Ludowa 1, Modrzewiowa,   Robotnicza, .

Ośr.  Szkolno-Wych. dla Dzieci  Słabosłyszących ul. Grzmińska  6

tel.  428-00-86

lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych

176.            

Hoża 1 - 2a, Retry,  Sośnicka, Studzienna, Żelazna

Zespół Szkół Nr 5

ul. Hoża 3

tel. 44-20-905

177.            

Białogórska, Dębogórska, Marzanny, Paproci, Sianożęcka, Świętojańska, Wiszesława, Widuchowska, Księcia  Ziemowita, Zgorzelecka.

Świetlica  MZK

ul. Wiszesława 18

tel.  421-47-26

178.            

Bylinowa, Grobla, Pl. Koczego , Krzemieniecka, Rolna, Strzałowska z wyj. pacjentów szpitala, Światowida  1- 16; 86-98, Zielna.

Świetlica  Rady Osiedla Golęcino - Gocław ul. Strzałowska  7

tel. 421-50-12

179.            

Baśniowa, Bukowska, Do  Dworu, Dojazdowa, Dobra, Dyngusowa, Dywizjonu 303, Dzielnicowa, Gocławska, Gwardii  Ludowej, Galla  Anonima, Glinkowa, Graniczna, Grochowa, Górna, Kłuszyńska, Kolonistów, Kombatantów, Księżnej  Ludgardy, Kubusia Puchatka, Morawska, Na Wzgórzu, Ogrodnicza, Okólna, Podolska, Pokoju, Poprzeczna, Powrotna, Rabatowa, Sobótki, Strzelców Podhalańskich, Szarych  Szeregów, Szczęśliwa, Szosa Polska, Śródleśna, Średnia, Tarnopolska, Tęczowa, Zagórskiego z wyj. nr  165-179 niep.;180 –182; 184; 188 a –e, Ziemska, Żegoty.

Spec. Ośr. Szkolno-Wychowawczy

ul. Pokoju  48

tel.  442-17-64

180.            

Dworzec  Szczecin - Gocław, Golęcińska, Górska, Kolska, Koszalińska, Lipowa, Narciarska, Szkolna, Światowida 18-85.

Przedszkole Publiczne Nr 24

ul. Koszalińska 13

tel.  421-55-30

181.            

Bajeczna, Dąbrówki, Doroty, Witosa, Kordiana, Kościelna, Modlińska, Nad  Stołczynką, Nehringa, Osadników, Policka, Warszawska.

Rada  Osiedla  „STOŁCZYN”

ul. Kościelna  42

tel.  45-38-413

182.            

Cegłówka, Fabryczna, Kolejowa, Leśna, Łowiecka, Monterska, Morska, Nad Odrą, Zamknięta.

Miejska Biblioteka Publ. Filia nr 46

ul. Nad  Odrą  26

tel.  45-38-013

183.            

Celulozowa,     Karpacka, Orna, Skwarna, Stołczyńska, Wodna.

Rada Osiedla Skolwin

ul. Stołczyńska 171

tel.  42-17-870

184.            

Artyleryjska, Bernardyńska, Bogdańska, Ciesielska, Desantowa, Głęboka, Górnicza, Huculska, Inwalidzka, Kamienna, Łomżyńska, Łużycka, Nowy Świat, Nowomiejska, Nad Koleją, Olchowa, Orłowska, Pancerna, Plażowa, Połoniny, Przęsocińska, Saperska, Stolarska, Świętokrzyska, Wiązowa, Ofiar  Stutthofu, Żółwińska.

Młodzieżowy  Ośr. Wychowawczy

ul. Kamienna  22

tel.  45-38-592

185.            

S.P. Wojewódzki Szpital Zespolony. 

ul.  Arkońska  4

 tel.  45-41-007 wew.  382

186.            

Dom Pomocy Społecznej

ul. Broniewskiego 4/6

tel. 432-94-71

187.            

Specjalistyczny Szpital im. Profesora A. Sokołowskiego.

Ul. Sokołowskiego 11

 tel.  46-20-070  wewn.  254

188.            

S.P. Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Zdroje”.

ul. Mączna  4

 tel.  46-60-161

189.            

S. P. Szpital  Kliniczny Nr 2

ul. Powstańców Wielkopolskich 72

 tel.  466-17-88

190.            

S. P. Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Zarządu Sł. Zdrowia MSWiA.

ul.  Jagiellońska 44

 tel.  43-29-588

191.            

S.P. Wojewódzki  Zakład Gruźlicy  i  Chorób Płuc

ul.  Janosika 1/3

 tel.  42-212-31 w 358

192.            

Szpital Miejski

Aleja Wyzwolenia 52

 tel.  422-33-03,423-28-20

193.            

S.P. Szpital Kliniczny Nr 1  

 ul.  Unii Lubelskiej  1

 tel. 425-31-05

194.            

S.P. Szpital Kliniczny Nr 1 Klinika  Psychiatrii PAM.

ul.  Broniewskiego  26

tel.45-40-653 w. 314

195.            

Regionalny Szpital  Onkologiczny

ul.  Strzałowska  22 tel.

42-51-572

196.            

Rejonowy Areszt  Śledczy.

ul. Kaszubska  28

 tel.48-09-100

197.            

109 Szpital Wojskowy  z  Przychodnią S.P. Zakład Opieki Zdrowotnej.

ul.  Skargi  9-11

 tel. 810-59-19

 

   
    Powrót       Góra    
    © Urząd Miejski w Szczecinie. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kontakt: webmaster@um.szczecin.pl
ISO 8859-2. Optymalizacja dla MSIE 5,0, Netscape 4,0. 800x600, true color
.