Strona GłównaRada Miasta Rady Osiedli Wybory 2002


Wyniki Wyborów do Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego
27 października 2002

  1. Liczba wybieranych radnych - 30
  2. Liczba wybranych radnych - 30
  3. Warunek uzyskania co najmniej 5% głosów ważnych i prawo uczestnictwa w podziale mandatów w okręgach wyborczych uzyskały listy kandydatów następujących komitetów wyborczych:
    • listy nr 1
      Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
    • listy nr 2
      Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
    • listy nr 3
      Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
    • listy nr 6
      Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
    • listy nr 11
      Komitet Wyborczy Wyborców "Wspólnota 2002"
    • listy nr 12
      Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska - Prawo i Sprawiedliwość
  4. Mandaty uzyskali kandydaci z list następujących komitetów wyborczych:
    • Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin - 6 mandatów
      1. SYLWESTER ARKADIUSZ CHRUSZCZ - okręg nr 1
      2. OLGA SOŁTOWSKA - okręg nr 1
      3. WALDEMAR KOPCZYŃSKI - okręg nr 2
      4. RYSZARD WAPNIARSKI - okręg nr 3
      5. URSZULA HELENA KOSTUCH - okręg nr 4
      6. MIROSŁAW JERZY DRAB - okręg nr 5
    • Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej - 7 mandatów
      1. JANUSZ MIROSŁAW CHRZANOWSKI - okręg nr 1
      2. BOGUSŁAW ANDRZEJ LÖPPER - okręg nr 2
      3. GRZEGORZ TOMCZYK - okręg nr 3
      4. KRZYSZTOF MODLIŃSKI - okręg nr 4
      5. JAN PAWEŁ BEDNAREK - okręg nr 4
      6. ANDRZEJ BOGDAN HATŁAS - okręg nr 5
      7. CZESŁAWA NOWAK - okręg nr 5
    • Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy - 13 mandatów
      1. KAROL ANTONI OSOWSKI - okręg nr 1
      2. DARIUSZ KRZYSZTOF WIECZOREK - okręg nr 1
      3. DANUTA MARIA JACH - okręg nr 1
      4. PIOTR HENRYK NOWAKOWSKI - okręg nr 2
      5. MIROSŁAW WŁADYSŁAW BARCIKOWSKI - okręg nr 2
      6. HENRYK RUPNIK - okręg nr 3
      7. JERZY WALDEMAR KOTLĘGA - okręg nr 3
      8. JERZY MOKRZYCKI - okręg nr 4
      9. ANETA GOŁĘBIOWSKA - okręg nr 4
      10. JÓZEF JERZY FALIŃSKI - okręg nr 5'
      11. RYSZARD TOMCZYK - okręg nr 5
      12. MARIAN ILNICKI - okręg nr 5
      13. ROMAN KOBYLIŃSKI - okręg nr 5
    • Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego - 1 mandat
      1. ZYGMUNT DZIEWGUĆ - okręg nr 2
    • Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska - Prawo i Sprawiedliwość - 3 mandaty
      1. PIOTR LEWANDOWSKI - okręg nr 1
      2. MICHAŁ ŁUCZAK - okręg nr 1
      3. CZESŁAW HOC - okręg nr 3
  5. Wyniki kandydatów na radnych z Okręgu Nr 1 (Szczecin-Police)

Stan na 07.11.2002 r. g. 9:30

    Powrót Góra  

© Urząd Miasta Szczecin. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kontakt: webmaster@um.szczecin.pl
ISO 8859-2. Optymalizacja dla MSIE 5,0, Netscape 4,0. 800x600, true color
.