Strona GłównaRada Miasta Rady Osiedli Wybory 2002
 
 

WYNIKI WYBORÓW DO RADY MIASTA
Szczecin, dn. 27 października 2002

Warunek uzyskania co najmniej 5% głosów ważnych w wyborach do Rady i prawo uczestnictwa w podziale mandatów w okręgach uzyskały listy następujących komitetów wyborczych:

Radnymi Miasta Szczecina IV Kadencji zostali wybrani:

  1. ARŁUKOWICZ BARTOSZ ADAM z listy nr 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP,
  2. BARTNIK PAWEŁ ROBERT z listy nr 22 Komitet Wyborczy Wyborców POPIS dla Szczecina,
  3. CYBULSKI RYSZARD z listy nr 9 KWW Teresy Lubińskiej,
  4. DURSKI GRZEGORZ z listy nr 17 N.K. Mariana Jurczyka,
  5. DUŻYŃSKI JAN z listy nr 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP,
  6. DZIKOWSKI WŁADYSŁAW z listy nr 22 Komitet Wyborczy Wyborców POPIS dla Szczecina,
  7. HAWRYSZUK WOJCIECH HENRYK z listy nr 9 Komitet Wyborczy Wyborców Teresy Lubińskiej,
  8. JACYNA-WITT MAŁGORZATA ANNA z listy nr 9 Komitet Wyborczy Wyborców Teresy Lubińskiej,
  9. JANIA PIOTR PAWEŁ z listy nr 22 Komitet Wyborczy Wyborców POPIS dla Szczecina,
  10. JERZYK HENRYK z listy nr 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP,
  11. KĘSIK PIOTR WIKTOR z listy nr 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP,
  12. KOBYLAŃSKI JERZY WALDEMAR z listy nr 9 Komitet Wyborczy Wyborców Teresy Lubińskiej,
  13. KOCHAŃSKA TERESA GRAŻYNA z listy nr 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP,
  14. KRAWCZAK ELŻBIETA ROZALIA z listy nr 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP,
  15. LITWIŃSKI ARKADIUSZ z listy nr 22 Komitet Wyborczy Wyborców POPIS dla Szczecina,
  16. LUBIŃSKA TERESA KRYSTYNA z listy nr 9 Komitet Wyborczy Wyborców Teresy Lubińskiej,
  17. MALANOWSKA ELŻBIETA z listy nr 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP,
  18. MASŁOWSKA MIROSŁAWA JOLANTA z listy nr 22 Komitet Wyborczy Wyborców POPIS dla Szczecina,
  19. MICKIEWICZ ANDRZEJ z listy nr 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP,
  20. MODRZEJEWSKI JANUSZ WŁADYSŁAW z listy nr 24 Komitet Wyborczy Wyborców RAZEM POLSCE,
  21. NAPIERALSKI GRZEGORZ BERNARD z listy nr 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP,
  22. NIEWIAROWSKI ARTUR z listy nr 17 N.K. Mariana Jurczyka,
  23. NOWICKI ROMAN z listy nr 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP,
  24. OSTROWSKI WIESŁAW WOJCIECH z listy nr 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP,
  25. PODZIELNY PIOTR MACIEJ z listy nr 17 N.K. Mariana Jurczyka,
  26. SŁOWACKI JULIUSZ z listy nr 17 N.K. Mariana Jurczyka,
  27. STOPYRA JAN WŁADYSŁAW z listy nr 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP,
  28. TOKARZEWSKA BEATA TAMARA z listy nr 23 Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin,
  29. TROKOWSKI EDMUND z listy nr 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP,
  30. TRZOS BOGDAN WOJCIECH z listy nr 17 N.K. Mariana Jurczyka,
  31. WIJAS JĘDRZEJ PIOTR z listy nr 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP,


 
    Powrót Góra  

© Urząd Miasta Szczecin. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kontakt: webmaster@um.szczecin.pl
ISO 8859-2. Optymalizacja dla MSIE 5,0, Netscape 4,0. 800x600, true color
.