Strona GłównaRada Miasta II Kadencja
 

 

Komisje Rady Miasta II Kadencji

W Radzie Miasta II Kadencji funkcjonowało 12 stałych komisji merytorycznych, które stanowiły organy pomocnicze Rady Miasta:

  1. Komisja Budownictwa i Planowania Przestrzennego

  2. Komisja Edukacji

  3. Komisja Przekształceń Zakładów Budżetowych

  4. Komisja Gospodarowania Mieniem Komunalnym

  5. Komisja Budżetu i Finansów

  6. Komisja Infrastruktury, Inżynierii Miejskiej i Ochrony Środowiska

  7. Komisja Rozwoju i Promocji Miasta

  8. Komisja Kultury

  9. Komisja Samorządności i Bezpieczeństwa Publicznego

  10. Komisja Zdrowia i Opieki Społecznej

  11. Komisja Sportu, Rekreacji i Turystyki

  12. Komisja Rewizyjna

Ponadto poza wyżej wymienionymi komisjami stałymi działały (jako komisje zadaniowe): Komisja Inwentaryzacyjna i Komisja do spraw Statutu Miasta.

Skład Komisji II Kadencji Rady Miasta

KOMISJA ROZWOJU I PROMOCJI MIASTA

1. Gajda Jerzy - przewodniczący
2. Kołodziejski Grzegorz
3. Bering Andrzej
4. Bodnar Krystyna
5. Gajda Andrzej
6. Górski Dominik
7. Jarmusz Maciej
8. Jerzyk Henryk
9. Kadziak Antoni
10. Talerczyk Mariusz
11. Wieczorek Dariusz
12. Wiszniewski Andrzej
13. Zieliński Józef
14. Zychowicz Zbigniew
15. Kowalczyk Józef
16. Lewandowski Piotr

KOMISJA BUDŻETU I FINANSÓW1. Nowakowski Antoni - przewodniczący
2. Lewandowski Piotr
3. Adamiec Jerzy
4. Bartosiak Lechosław
5. Gajda Jerzy
6. Poprawska Lucyna
7. Kodrzycka Małgorzata
8. Turbaczewski Krzysztof
9. Ziółkowski Stefan
10. Skrzypkowska Maria

KOMISJA INWENTARYZACYJNA1. Jerzyk Henryk - przewodniczący
2. Zieliński Józef
3. Adamiec Jerzy
4. Białobrzeska Donata
5. Czapla Bogumił
6. Kuś Waldemar
7. Kuśmirek Janusz
8. Krawiec Jerzy
9. Lasek Henryk
10. Marjasiewicz Jerzy
11. Nekanda-Trepka Janusz
12. Stasiak Bogusław
13. Wąsik Janusz
14. Wiszniewski Andrzej

KOMISJA GOSPODAROWANIA MIENIEM KOMUNALNYM

1. Kamrowski Andrzej
2. Kuś Waldemar - przewodniczący
3. Lasek Henryk
4. Lechicki Sylwester
5. Pakuła Maciej
6. Poprawska Lucyna
7. Smyczyński Wojciech
8. Stasiak Bogusław
9. Tomczak Łukasz
10. Ziółkowski Stefan
11. Rybarczyk Eugeniusz
12. Bączkowski Marek

KOMISJA PRZEKSZTAŁCEŃ ZAKŁADÓW BUDŻETOWYCH

1. Adamiec Jerzy - przewodniczący
2. Kołodziejski Grzegorz
3. Nowakowski Antoni
4. Fengler Jerzy
5. Romero Elżbieta
6. Tarnowski Andrzej
7. Pepliński Tadeusz
8. Kadziak Antoni
9. Wąs Dariusz

KOMISJA SPORTU, REKREACJI I TURYSTYKI1. Baran Halina
2. Czapla Bogumił
3. Dudek Zenon
4. Kamrowski Andrzej
5. Nowak Stanisław
6. Wieczorek Dariusz - przewodniczący
7. Wacław Wyrostek

KOMISJA KULTURY1. Alicja Betka
2. Bułgajewska Zofia
3. Jarocki Bogdan
4. Osiński Sławomir - przewodniczący
5. Pakuła Maciej
6. Schefs Danuta
7. Tomczak Łukasz

KOMISJA EDUKACJI1. Bering Andrzej - przewodniczący
2. Pepliński Tadeusz
3. Czapla Bogumił
4. Dudek Zenon
5. Osiński Sławomir
6. Zielińska Eleonora
7. Zieliński Józef

KOMISJA ZDROWIA I OPIEKI SPOŁECZNEJ1. Baran Halina
2. Marjasiewicz Jerzy
3. Betka Alicja
4. Gronkowski Bolesław
5. Kodrzycka Małgorzata
6. Łuczak Jerzy
7. Nowak Stanisław - przewodniczący
8. Petri Stefan
9. Pietrusińska Halina
10. Talerczyk Mariusz
11. Zalewska Barbara

KOMISJA SAMORZˇDNOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO

1. Pietrusińska Halina - przewodnicząca
2. Jarocki Bogdan
3. Kuśmirek Janusz
4. Markowski Andrzej
5. Petri Stefan
6. Zychowicz Zbigniew
7. Bartosiak Lechosław
8. Stefaniak Lucjan

KOMISJA BUDOWNICTWA I PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO

1. Gruszka Zbigniew - przewodniczący
2. Wąsik Janusz
3. Chudzyński Janusz
4. Gronkowski Bolesław
5. Jarmusz Maciej
6. Lasek Henryk
7. Lechicki Sylwester
8. Markowski Andrzej
9. Romero Elżbieta
10. Wiszniewski Andrzej
11. Daniuk Józef
12. Bączkowski Marek
13. Duklanowski Leszek
14. Bartnik Paweł
15. Szewczuk Janusz

KOMISJA INFRASTRUKTURY, INŻYNIERII MIEJSKIEJ I OCHRONY ŚRODOWISKA

1. Gajda Andrzej - przewodniczący
2. Turbaczewski Krzysztof
3. Górski Dominik
4. Chudzyński Janusz
5. Jerzyk Henryk
6. Kędzierski Zdzisław
7. Kuś Waldemar
8. Kuśmirek Janusz
9. Łuczak Jerzy
10. Marjasiewicz Jerzy
11. Schefs Danuta
12. Smyczyński Wojciech
13. Stasiak Bogusław
14. Tarnowski Andrzej
15. Wąs Dariusz
16. Hordziejewicz Piotr

KOMISJA REWIZYJNA1. Lechicki Sylwester - przewodniczący
2. Romero Elżbieta
3. Gruszka Zbigniew
4. Gajda Andrzej
5. Gronkowski Bolesław
6. Poprawska Lucyna
7. Bodnar Krystyna
8. Chudzyński Janusz

 
 
    Powrót Góra  

© Urząd Miasta Szczecin. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kontakt: webmaster@um.szczecin.pl
ISO 8859-2. Optymalizacja dla MSIE 5,0, Netscape 4,0. 800x600, true color
.