Aktualności

Bogdan Jaroszewicz Zastępcą Prezydenta Szczecina


W poniedziałek 18 kwietnia Piotr Krzystek powoła Bogdana Jaroszewicza na swojego zastępcę. Z tej funkcji zostanie odwołana Elżbieta Masojć.

Bogdan Jaroszewicz będzie odpowiedzialny za realizację inwestycji miejskich, urbanistykę i administrację budowlaną oraz geodezję i kartografię.
Oświatę oraz inne dziedziny, za które odpowiedzialna była Elżbieta Masojć  będą w kompetencjach Krzysztofa Soski.

Bogdan Jaroszewicz jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego, Wydziału Humanistycznego, kierunek  Socjologia.  Ukończył także kilka studiów podyplomowych, między innymi  z zakresu zarządzania miastem oraz zarządzania projektami europejskimi.  Od lat zajmuje się programami operacyjnymi oraz pozyskiwaniem środków zewnętrznych na realizacje działań oraz inwestycji.  Od 1999  roku związany z samorządem. Od 2001 roku, jako naczelnik wydziału Monitoringu Operacyjnego w Departamencie Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego odpowiadał m.in. za koordynację i kontrolę przebiegu realizacji wojewódzkich programów operacyjnych. Od 2003 roku  w Departamencie Integracji Europejskiej jako inspektor Wydziału Absorpcji Funduszy Strukturalnych ZPORR  zajmował się wnioskami o dofinansowanie, (przygotowanie beneficjenta do złożenia aplikacji, ocena formalna projektów). W nowym okresie programowania (2007-2013) zajmował się głównie pozyskiwaniem środków zewnętrznych. Pracował dla INGENO  CONSULT BPK Sp. zo.o, ZUS oraz  TVP S.A.  w Warszawie.

Bogdan Jaroszewicz ma 37 lat, jest żonaty.


13.04.2011


Lista załączników: