Kalendarz Prezydenta Miasta Szczecin

Szczecińskie Forum Oświatowe


W piątek 19 września prezydent Piotr Krzystek wziął udział w 1. Szczecińskim Forum Oświatowym.

Pierwsza edycja Szczecińskiego Forum Oświatowego była próbą zebrania oraz zaprezentowania szerokiemu gremium (w jednym miejscu i w tym samym czasie) tego wszystkiego co jest najcenniejsze w szczecińskich szkołach i placówkach oświatowych, co stanowi „siłę edukacyjną” miasta Szczecina zarówno w rozwiązaniach systemowych, jak i indywidualnych, jednostkowych działaniach, mających miejsce choćby w jednej szkole, w jednej klasie.

Na edukację powinniśmy patrzeć z szerszej perspektywy, rolą miasta jest tak zajmować się edukacją, aby była ona zorganizowana w sposób kompleksowy. To ona ma bezpośredni wpływ na to co dzieje się w mieście, dlatego też powinna odpowiadać jego potrzebom. Dlatego warto szukać nowych rozwiązań i środków, które sprawią, że szczecińska oświata będzie się dalej rozwijać– powiedział Piotr Krzystek prezydent Szczecina.

Podczas konferencji prezydent zaprezentował Program Szczecin 2020 i rozwiązania w nim zawarte dotyczące szczecińskiej oświaty.  • Forum Oświatowe - kliknij na zdjęcie aby wyświetlić je w powiększeniu w nowym oknie.
     1. Forum Oświatowe 
  • Forum Oświatowe - kliknij na zdjęcie aby wyświetlić je w powiększeniu w nowym oknie.
     2. Forum Oświatowe 
  • Forum Oświatowe - kliknij na zdjęcie aby wyświetlić je w powiększeniu w nowym oknie.
     3. Forum Oświatowe