Szczecin Floating Garden Project 2050 Gospodarka odpadami: e-Deklaracje Wybory Samorządowe 2014 konkurs na Obiekt 25-lecia Ankieta na temat funkcjonowania Urzędu Miasta Szczecin System Informacji Miejskiej Portal Bezpieczni Razem Portal Edukacyjny Szczecin Przyjazny Rodzinie Szczecin Przyjazny Seniorom
 
Opiniowanie Projektów Uchwał Rady Miasta Szczecin
RSS

Akcja Wszystkich Świętych

28.10.2014

1/ W związku ze wzmożonym ruchem pieszych w dniach 31.10 – 2.11.2014 roku zostanie wprowadzony zakaz wjazdu ( nie dotyczy pojazdów służb porządkowych ) na Cmentarz Centralny. Ostatni wjazd więc 30 października. Do konduktów pogrzebowych dnia 31.10.2014r. będą mogły wjechać oprócz autokaru, pojazd osoby prowadzącej ceremonię i max 5 dodatkowych pojazdów dla najbliższej rodziny osób zmarłych. »


Komunikacja miejska i organizacja ruchu w okresie Wszystkich Świętych

28.10.2014

Więcej autobusów i tramwajów dowiezie pasażerów w rejon szczecińskich cmentarzy. »


Szczecin gotowy do zimy

28.10.2014

Strategiczne umowy dotyczące zimowego utrzymania dróg są już zawarte. Szczecin jest przygotowany do rozpoczęcia zimy. »


Rozpoczyna się montaż drugiego tramwaju Moderus Beta

24.10.2014

W piątek 24 października konstrukcja tramwaju dotarła na specjalnej lawecie do Szczecina. To jednocześnie dwusetny pojazd, który opuścił fabrykę Modertrans. »


Stadion Miejski – uszkodzenia po burzy

24.10.2014

15 października br. w trakcie burzy, która przeszła nad Szczecinem w jeden ze słupów oświetleniowych na stadionie im. Floriana Krygiera uderzył piorun. W wyniku zdarzenia częściowemu uszkodzeniu uległ telebim, kilka bram wejściowych oraz komputerów. »


Porozumienie zrealizowane

24.10.2014

- Większość działań wpisanych do dokumentu została zrealizowana, kilka jest w trakcie realizacji. To dowód na to, że możliwy jest konsensus ponad podziałami, kiedy jego treścią jest Szczecin i inwestycje ważne dla mieszkańców– powiedział Piotr Krzystek, prezydent Szczecina.  »


Rozpoczęła się budowa zakątków wodnych

23.10.2014

Rozpoczęły się prace związane z budową sieci zakątków wodnych w rejonie jeziora Dąbie w Szczecinie. Zadanie wykonuje Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „LIK-BUD” z Polic. »


SBO 2015 - liczba głosujących rośnie

22.10.2014

W urzędzie miasta odbyło się dziś publiczne otwarcie urn z kartami do głosowania w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2015. Po wstępnym podliczeniu danych z tej formy głosowania skorzystało ponad 8800 mieszkańców. Statystyki pochodzą z 32 (na 37) Rad Osiedli oraz urn wystawionych w urzędzie miasta i filii na Prawobrzeżu.  »


Prezydent Piotr Krzystek

Kalendarz Prezydenta

Szczecin Jasne Błonia
Internet bezprzewodowy

Strategia Rozwoju Szczecina 2025 Wirtualna wycieczka po Szczecinie Zmiany w organizacji ruchu
Zasoby mapowe Miasta Mapa inwestycji Przetargi na nieruchomości Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin na sprzedaż Inwestycje Gminy Miasto Szczecin
Oficjalny serwis Urzędu Miasta Szczecin. Regulamin użytkowania i polityka prywatności serwisu.
Kontakt: boi@um.szczecin.pl
Sprawny Urząd Miasta Szczecin szansą na lepszą administrację Najwyższa Jakość Quality International 2011 Mechanizm Finansowy Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweski Mechanizm Finansowy System Zarządzania Jakością Urzędu Miasta Szczecin ISO 9001:2008 iQNet Przejrzysta Polska Gmina Fair Play