Szczecin Floating Garden Project 2050 Gospodarka odpadami: e-Deklaracje Oddaj 1% na rzecz organizacji pozarządowych Wybory do Parlamentu Europejskiego Ankieta na temat funkcjonowania Urzędu Miasta Szczecin System Informacji Miejskiej Portal Bezpieczni Razem Portal Edukacyjny Szczecin Przyjazny Rodzinie Szczecin Przyjazny Seniorom
 
Opiniowanie Projektów Uchwał Rady Miasta Szczecin
RSS

Rowerem po Szczecinie

18.04.2014

W naszym mieście rozwija się oferta skierowana do miłośników jazdy na rowerze. Niedługo ruszy system roweru miejskiego (wkrótce dojdzie do podpisania umowy), a teraz na chętnych czeka wypożyczalnia rowerów elektrycznych. »


Polsko-niemieckie spotkanie przedsiębiorców

18.04.2014

Centrum Usługowo Doradcze Euroregionu Pomerania zaprasza na spotkanie, które umożliwi wymianę doświadczeń pomiędzy architektami i przedstawicielami branży budowlanej. Dodatkowo będzie to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów z polskimi i niemieckimi specjalistami. »


Transmisja kanonizacji

17.04.2014

W niedzielę 27 kwietnia br. na Jasnych Błoniach odbędzie się transmisja kanonizacji Jana XXIII oraz Jana Pawła II. Szczecinianie będą mogli obejrzeć transmisję wydarzenia, na specjalnie ustawionym telebimie. »


Klasa mundurowa w Gimnazjum nr 24

17.04.2014

Gimnazjum nr 24 poszerza swoją ofertę edukacyjną. Od nadchodzącego roku szkolnego otworzy klasę o profilu mundurowym. »


Poznaliśmy opinie o Jagiellońskiej

16.04.2014

Za nami konsultacje społeczne dotyczące ul. Jagiellońskiej. Uwagi dot. kwestii dróg i transportu publicznego mieszkańcy mogą nadsyłać jeszcze w ramach trwających konsultacji nad Programem Szczecin 2020. »


Rozlicz podatek i podaruj swój 1%

16.04.2014

Pozostały jedynie dwa tygodnie na złożenie w Urzędzie Skarbowym rozliczenia podatkowego za ubiegły rok. Jest to idealna okazja, by wesprzeć szczecińskie organizacje pożytku publicznego odpisując 1% podatku dochodowego na rzecz wybranej organizacji. »


Wieczór w urzędzie - przypomnienie

16.04.2014

Przypominamy, że dzisiaj mieszkańcy Szczecina w ramach kolejnego Wieczoru w Urzędzie, mogą załatwić swoje sprawy urzędowe również w godzinach popołudniowych. »


Gimnazjalisto: zdobądź zawód!

16.04.2014

W odpowiedzi na potrzeby sygnalizowane przez firmy z naszego regionu, Miasto Szczecin w porozumieniu z Zachodniopomorskim Klastrem Morskim, postanowiło utworzyć w nadchodzącym roku szkolnym 2014/2015, klasy zawodowe w szkołach ponadgimnazjalnych. Szczegóły w załączniku. »


Potulicka i Narutowicza zamknięte

15.04.2014

Dziś od godzin porannych zamknięte dla ruchu są ul. Potulicka i fragment ul. Narutowicza. Generalny wykonawca modernizacji rozpoczął demontaż trakcji, rozbiórkę nawierzchni oraz głębokie wykopy. »


Wielkanoc i weekend majowy - terminy odbioru odpadów

15.04.2014

W związku z dniami wolnymi przypadającymi w okresie Świąt Wielkiej Nocy oraz weekendu majowego (1 - 4 maja) modyfikacji ulegną niektóre terminy odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych. »


Prezydent Piotr Krzystek

Kalendarz Prezydenta

Szczecin Jasne Błonia
Internet bezprzewodowy

Strategia Rozwoju Szczecina 2025 Wirtualna wycieczka po Szczecinie Zmiany w organizacji ruchu
Zasoby mapowe Miasta Mapa inwestycji Przetargi na nieruchomości Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin na sprzedaż Inwestycje Gminy Miasto Szczecin
Oficjalny serwis Urzędu Miasta Szczecin. Regulamin użytkowania i polityka prywatności serwisu.
Kontakt: boi@um.szczecin.pl
Sprawny Urząd Miasta Szczecin szansą na lepszą administrację Najwyższa Jakość Quality International 2011 Mechanizm Finansowy Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweski Mechanizm Finansowy System Zarządzania Jakością Urzędu Miasta Szczecin ISO 9001:2008 iQNet Przejrzysta Polska Gmina Fair Play