Szczecin Floating Garden Project 2050 Gospodarka odpadami: e-Deklaracje Ankieta na temat funkcjonowania Urzędu Miasta Szczecin System Informacji Miejskiej Portal Bezpieczni Razem Portal Edukacyjny Szczecin Przyjazny Rodzinie Szczecin Przyjazny Seniorom
 
Opiniowanie Projektów Uchwał Rady Miasta Szczecin
RSS

Rusza przebudowa torowisk na ul. Gdańskiej i ul. Energetyków

22.07.2014

Od poniedziałku 28 lipca wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej i organizacji ruchu związane z remontem torowisk na ul. Gdańskiej i ul. Energetyków. »


Remont nawierzchni w al. Piastów – otwarcie ofert

22.07.2014

Pięćfirm chce modernizować nawierzchnię al. Piastów. »


Szczecińskie bulwary wyróżnione

22.07.2014

Szczecińskie bulwary nadodrzańskie zdobyły wyróżnienie w ramach V edycji konkursu „Najlepsza przestrzeń publiczna Województwa Zachodniopomorskiego”. »


BBB+ dla Szczecina. Fitch ocenił Szczecin.

21.07.2014

Fitch Ratings potwierdził międzynarodowe długoterminowe ratingi Szczecina dla zadłużenia w walucie zagranicznej i krajowej na poziomie „BBB+”. Perspektywa ratingów jest Stabilna. Fitch potwierdził również krótkoterminowy rating w walucie zagranicznej na poziomie „F2”. »


Centrum Żeglarskie – otwarcie ofert

21.07.2014

Dzisiaj otwarto koperty z ofertami firm, które stanęły do przetargu na realizację zadania „Budowa Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Euroregionalne Centrum Edukacji Wodnej i Żeglarskiej przy ul. Przestrzennej w Szczecinie”. »


Jarmark Jakubowy - utrudnienia w ruchu

18.07.2014

W związku z organizowaną imprezą „Jarmark Jakubowy 2014”,od dnia 22.07.2014 r. od godz. 20.00 do 28.07.2014 godz. 6:00., zamknięta dla ruchu zostanie ul. Grodzka na odcinku od ul. Tkackiej do ul. Farnej i Plac Orła Białego od skrzyżowania z ul. Staromłyńską, Łaziebną i Koński Kierat. »


XLIII zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin

18.07.2014

W poniedziałek 21.07.br. odbędzie się XLIII sesja Rady Miasta Szczecin. Początek o godzinie 11:00. W porządku obrad znajdują się m.in. następujące uchwały: »


Szczecińskie TBS najlepsze w Polsce!

18.07.2014

Pierwsze miejsce w ogólnopolskim rankingu Towarzystw Budownictwa Społecznego zajęło Szczecińskie TBS. Spółka została doceniona za prowadzone inwestycje, wyniki finansowe, działania na polu zarządzania nieruchomościami, posiadane certyfikaty i nagrody oraz autorytet branżowy. »


Prezydent Piotr Krzystek

Kalendarz Prezydenta

Szczecin Jasne Błonia
Internet bezprzewodowy

Strategia Rozwoju Szczecina 2025 Wirtualna wycieczka po Szczecinie Zmiany w organizacji ruchu
Zasoby mapowe Miasta Mapa inwestycji Przetargi na nieruchomości Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin na sprzedaż Inwestycje Gminy Miasto Szczecin
Oficjalny serwis Urzędu Miasta Szczecin. Regulamin użytkowania i polityka prywatności serwisu.
Kontakt: boi@um.szczecin.pl
Sprawny Urząd Miasta Szczecin szansą na lepszą administrację Najwyższa Jakość Quality International 2011 Mechanizm Finansowy Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweski Mechanizm Finansowy System Zarządzania Jakością Urzędu Miasta Szczecin ISO 9001:2008 iQNet Przejrzysta Polska Gmina Fair Play