Szczecin Floating Garden Project 2050 Gospodarka odpadami: e-Deklaracje Wybory Samorządowe 2014 konkurs na Obiekt 25-lecia Ankieta na temat funkcjonowania Urzędu Miasta Szczecin System Informacji Miejskiej Portal Bezpieczni Razem Portal Edukacyjny Szczecin Przyjazny Rodzinie Szczecin Przyjazny Seniorom
 
Opiniowanie Projektów Uchwał Rady Miasta Szczecin
RSS

Koncepcje tras rowerowych

30.09.2014

Rusza druga tura spotkań, podczas których zbierane będą uwagi i opinie dotyczące systemu tras rowerowych Szczecina. »


Szczeciński Budżet Obywatelski - głosowanie czas zacząć!

30.09.2014

Już jutro, rusza głosowanie na propozycje zgłoszone przez mieszkańców w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2015. Po raz kolejny mieszkańcy zdecydują na co wydać 5 milionów złotych. »


Lider Informatyki 2014 dla Szczecina

30.09.2014

Urząd Miasta Szczecin został laureatem XVIII edycji konkursu Lider Informatyki 2014. Nagroda została przyznana za szczeciński Portal Edukacyjny.  »


Szczecin wyróżniony w konkursie „Samorząd Równych Szans”!

29.09.2014

Informujemy, iż w VI edycji Konkursu „Samorząd Równych Szans” Gmina Miasto Szczecin została wyróżnione za realizację projektu „Spełnione Marzenia”.  »


Szansa na kolejne nowe autobusy w Szczecinie

29.09.2014

Szczecińskie spółki komunikacyjne starają się o przyznanie dofinansowania unijnego na zakup lub modernizację swojego taboru. SPA Dąbie ma największe szanse, bo jego wniosek zdobył najwięcej punktów w ocenie merytorycznej, przyznawanej przez niezależnych ekspertów i zajmuje pierwsze miejsce przed dokonaniem tzw. oceny strategicznej.  »


Oświadczenie po wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego

29.09.2014

Od kilkudziesięciu lat miasto przymierzało się do budowy połączenia tramwajowego między lewo- i prawobrzeżem Szczecina. Coś, co kiedyś wydawało się niemożliwe dziś rośnie na naszych oczach. Dla tysięcy osób mieszkających na prawobrzeżu Szybki Tramwaj oznacza bezpieczniejszą, bezkolizyjną, bardziej komfortową i szybszą drogę z i do centrum. »


Zmiany w Ekoportach

29.09.2014

Od dzisiaj Ekoporty przy ulicy Firlika oraz przy ul. Dworskiej czynne są do godziny 19. Zakład Usług Komunalnych jest już gotowy do otwarcia nowego punktu przy ulicy Leszczynowej. Czeka tylko na formalne potwierdzenie pozwolenia na użytkowanie. »


Wskaż, na co wydać kolejne 5 milionów złotych

26.09.2014

Już za kilka dni rusza głosowanie na propozycje zgłoszone przez mieszkańców w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2015. Mieszkańcy po raz kolejny zdecydują, na co wydać 5 milionów złotych. Start już 1 października.  »


Prezydent Piotr Krzystek

Kalendarz Prezydenta

Szczecin Jasne Błonia
Internet bezprzewodowy

Strategia Rozwoju Szczecina 2025 Wirtualna wycieczka po Szczecinie Zmiany w organizacji ruchu
Zasoby mapowe Miasta Mapa inwestycji Przetargi na nieruchomości Nieruchomości Gminy Miasto Szczecin na sprzedaż Inwestycje Gminy Miasto Szczecin
Oficjalny serwis Urzędu Miasta Szczecin. Regulamin użytkowania i polityka prywatności serwisu.
Kontakt: boi@um.szczecin.pl
Sprawny Urząd Miasta Szczecin szansą na lepszą administrację Najwyższa Jakość Quality International 2011 Mechanizm Finansowy Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweski Mechanizm Finansowy System Zarządzania Jakością Urzędu Miasta Szczecin ISO 9001:2008 iQNet Przejrzysta Polska Gmina Fair Play